اخبار جدید » گالری عکس » هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram

هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram

بیوگرافی و عکس همسر هدیه تهرانی Hedieh Tehrani Instagram

هدیه تهرانی و خانواده اش زندگینامه هدیه تهرانی اینستاگرام هدیه تهرانی و مهران مدیری عکس های هدیه تهرانی و شوهرش هدیه تهرانی و همسر سابقش هدیه تهرانی و فرزندش

هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram  (5)

هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش

هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram  (4)

هدیه تهرانی (متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینمای ایران است. وی همچنین در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد. او برنده دو سیمرغ بلورین ازجشنواره فیلم فجر می‌باشد.

زندگی‌نامه

هدیه تهرانی (متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. اولین بار وی برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شد، اما بعدها لادن مستوفی جای او را گرفت. کیانوش عیاری هم او را برای بازی در بودن یا نبودن انتخاب کرد که بعدها عسل بدیعی به جای او برگزیده شد. اما سرانجام مسعود کیمیایی او را برای فیلم سلطانانتخاب کرد و هدیه تهرانی وارد سینمای حرفه‌ای شد. بازی‌های راحت و روان او در فیلمهای غریبانه و به خصوص شوکران تحسین منتقدان را برانگیخت. یکی از بهترین نقش آفرینی‌اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیادماندنی او درچهارشنبه سوری بود. مجله همشهری جوان، بعد از مهناز افشار وی را به عنوان دومین بازیگر زن پول‌ساز دهه هشتاد خورشیدی انتخاب کرد.

هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram  (3) هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram  (2) هدیه تهرانی و همسرش هومن بهمنش Hedieh Tehrani Instagram  (1)

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز