اخبار جدید » گالری عکس » مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش / بیوگرافی

مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش / بیوگرافی

بیوگرافی مهدی یغمایی + اینستاگرام مهدی یغمایی و خانواده اش

همسر مهدی یغمایی عکسهای مهدی یغمایی و همسرش مهدی یغمایی و زنش عکس مهدی یغمایی داور شب کوک عکس های مهدی یغمایی و پوریا حیدری البوم و اهنگ های مهدی یغمایی

مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش  بیوگرافی (1) مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش  بیوگرافی (2) مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش  بیوگرافی (3)

مهدی یغمایی یکی از خوانندگان موسیقی پاپ است.

زندگی نامه

مهدی یغمائی در۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در شاهرود به دنیا آمد.پدرش خیاط ماهری در شهرستان بود وی درهمان سالهای نوجوانی استعداد خواندن را درخود کشف کرد و پرورش داد تااینکه ازسال ۱۳۷۲ نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی را شروع کرد. وی بعداز سالها تلاش در به دست آوردن تجربه درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را درتغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه درسال ۱۳۸۰ باتوجه به داشتن مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی نو و جدااز موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای نهاد. نا گفته نماند که وی درسال ۱۳۷۴ دررشته مورد علاقه اش شروع به تحصیل در دانشگاه نمود ودرسال ۱۳۷۹ تحصیلات دانشگاهی خود را دررشته فیزیک به پایان رساند. یغمایی ابتدا همکاری خود را با گروه ژوان آغاز نمود و در همین راستا آلبومی شامل ۱۲ قطعه موسیقی که از جمله معروفترین آنها میتوان به دختر بهار ؛ سایه ؛ دلم تنگه ؛ ستاره جون و .. اشاره نمود را منتشر کردند.و همچنین هادی یغمایی حرفه برادر را در شاهرود ادامه میدهد.

مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش  بیوگرافی (4) مهدی یغمایی و همسرش و فرزندش + پدرش و مادرش  بیوگرافی (5)

فعالیتها

عضویت در گروه ژوان

عضو هیئت داوری در مسابقهٔ تلویزیونی ” شب کوک ”

مهدی یغمایی در مسابقه تلویزیونی ” شب کوک ” که یک مسابقهٔ خوانندگی و کشف صدا است و از شبکه تلویزیونی نسیم در تابستان ۱۳۹۴ پخش آن آغاز شد به عنوان یکی از اعضای هیئت داوری این مسابقه در کنار پوریا حیدری و فریدون آسرایی و فرهاد برنجان مشارکت دارد .

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز