خانه » گالری عکس » کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی

کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی

عکس بازیگران ترکی با همسران واقعی / بیوگرافی کنان ایمیرزالی اوغلو

عکسهای بازیگران ترکیه با همسران واقعیشان سینم کوبا همسر کنان ایمیرزالی اوغلو عکسهای کنان ایمیرزالی اوغلو سینم کوبال و همسرش قد فیلم و سریال کنان ایمیرزالی اوغلو

کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی (4) کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی (5) کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی (2)

کنعان ایمیرزالی اوغلو (به ترکی استانبولی: Kenan İmirzalıoğlu) مدل و هنرپیشه اهل ترکیه است.

کنعان در روستای اوچم (Üçem) در حومه آنکارا بدنیا آمد. او تا سن ۱۲ سالگی تحصیلات ابتدایی را در روستای خود به اتمام رسانده و برای ادامه تحصیلات متوسطه به نزد عمه‌اش در آنکارا رفت. او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه فنی ییلدیز استانبول، در رشته ریاضی به پایان رساند. کنان در سال ۲۰۱۶ با سینم کوبال، مدل و بازیگر ترک ازدواج کرد.

کنعان ایمیرزالی اوغلو در سال ۱۹۹۷ در بین ۴۰۰۰ نفر شرکت کننده مسابقه بهترین مدل ترکیه به مرحله انتخاب ۲۰ نفر برتر صعود کرده و سپس به عنوان نفر اول این مسابقه انتخاب می‌شود. بعد از آن بعنوان نماینده کشور ترکیه در مسابقه بهترین مدل مرد جهان شرکت و با کسب مقام نخست، عنوان بهترین مدل مرد جهان را به خود و برای اولین بار به کشور ترکیه اختصاص داد

او با بازی در سریال تلویزیونی دل دیوانه در نقش یوسف فعالیت خود در صنعت فیلم ترکیه را شروع کرد. سپس با بازی در فیلم «شیر یا خط» و سریال تلویزیونی «روزگار تلخ» در کنار بعضی از بازیگران معروف ترکیه در نقش‌های کلیدی و اصلی ظاهر شد. او در فیلم آخرین بازمانده عثمانی در کنار جانسو دره به نقش آفرینی پرداخت. وی در سال ۲۰۰۹ در فیلم دام اژدها و سریال ایزل به بازیگری حرفه‌ای خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۲ برای بازی در سریالکارادایی مبلغ ۴ میلیون دلار دریافت کرده که این بیشترین دستمزد تاریخ سینما و تلویزیون ترکیه محسوب می‌شود. سریال کارادایی یکی از بزرگترین دراماهای ترکی است.

کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی (3) کنان ایمیرزالی اوغلو و همسرش سینم کوبال بازیگر ترکیه +بیوگرافی (1)

فیلم‌شناسی

سال فیلم نقش توضیحات
۱۹۹۸–۲۰۰۲ دل دیوانه یوسف میراوغلو مجموعه تلویزیونی
۲۰۰۱ روابط زندگی خودش مجموعه تلویزیونی
دل دیوانه: جهنم بومرنگ یوسف میراوغلو فیلم
۲۰۰۳–۲۰۰۵ گرگ و میش فرید چاغلایان مجموعه تلویزیونی
۲۰۰۴ شیر یا خط جوهر فیلم
۲۰۰۵–۲۰۰۷ روزگار تلخ محمت مجموعه تلویزیونی
۲۰۰۶ آخرین بازمانده عثمانی علی فیلم
۲۰۰۷ برای عشق و افتخار(فلدر) دوران فیلم
۲۰۰۹ دام اژدها جلال عقرب فیلم
۲۰۰۹–۲۰۱۱ ایزل ایزل بایراکتار مجموعه تلویزیونی
۲۰۱۲ داستان طولانی علی فیلم
۲۰۱۲–۲۰۱۵ کارادایی ماهور کارا (Mahir Kara) مجموعه تلویزیونی
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هفده − نه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز