خانه » گالری عکس » پدرام کریمی و همسرش / بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی

پدرام کریمی و همسرش / بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی

پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی Pedram Karimi instagram

عکسهای پدرام کریمی Pedram Karimi instagram اسم نام همسر پدرام کریمی کیست پدرام کریمی و زنش زندگینامه پدرام کریمی مجری عکسهای پدرام کریمی اینستاگرام پدرام کریمی و خانواده اش

پدرام کریمی و همسرش  بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی (1) پدرام کریمی و همسرش  بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی (2) پدرام کریمی و همسرش  بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی (3)

 

پدرام کریمی متولد 29 تیر 1355 در شهر تهران می باشد ، دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی و قدی 190 سانتی متری است . او در حال حاضر مجری برنامه تلویزیونی امروز هنوز تموم نشده شبکه یک سیما می باشد.

رشته تحصیلی ام ادبیات نمایشی و کارم بیشتر نوشتن است. سابقه کاری ام بر می گردد به سال ۷۶ که با برادرم وارد رادیو شدیم. آن زمان رادیو جوان تازه تاسیس شده بود. به عنوان نویسنده وارد این وادی شدم و خیلی از دوستانی که الان در زمینه اجرا حضور دارند از هم دوره هایمان در سال ۷۶ بودند. کم کم شرایطی پیش آمد که قطعات نمایشی را بازی هم می کردم و علاقمندی ام به این کار بیشتر شد. این روند در رادیو ایران، رادیو تهران و… هم ادامه داشت تا سال ۸۸ که توسط برنامه صبح عالی بخیر به دعوت رضا امیراحمدی و بعد از دادن تست، به عنوان مجری کارشناس در گروه اجتماعی شبکه یک به تلویزیون آمدم و بعد از یک سال پیشنهاد شد که به عنوان مجری اجرا کنم.

  پدرام کریمی و همسرش  بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی (4) پدرام کریمی و همسرش  بیوگرافی و عکس های پدرام کریمی (5)

چطور شد که با هم آشنا شدید؟

یاسمن: من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم. آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد. از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد. تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

17 − یک =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز