خانه » گالری عکس » ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی / بیوگرافی و عکس ویدا جوان

ویدا جوان و همسرش آیلا تهرانی / بیوگرافی و عکس ویدا جوان

عکس آیلا تهرانی همسر ویدا جوان vida javan instagram

فیلمهای ویدا جوان عکسهای ویدا جوان و خانواده اش زندگینامه ویدا جوان عکس های ویدا جوان اینستاگرام ویدا جوان چند سال دارد متولد سال چند ویدا جوان

ویدا جوان و همسرش آیلا تهران بیوگرافی و عکس ویدا جوان (1) ویدا جوان و همسرش آیلا تهران بیوگرافی و عکس ویدا جوان (2) ویدا جوان و همسرش آیلا تهران بیوگرافی و عکس ویدا جوان (3)

بیوگرافی ویدا جوان

نام : ویدا

نام خانوادگی : جوان

مدرک تحصیلی : فوق دیپلم

وضعیت : متاهل

محل تولد : ایران / تهران

محل زندگی : تهران

نظر وی درباره نقش خودش در سریال پژمان : نه خوب است و نه بد .

سابقه های وی :

سریال زمانه – سریال پژمان

ویدا جوان و ایلا تهرانی یک زوج جوان هنری هستند که اساس زندگی شان بر مبنای عشق بوده، آنها قواعد زندگی های مشترک عادی را به هم زدند و نشان دادند با صداقت و عشق هم می توان زندگی را شروع کرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید ویدا جوان که نقش نامزد پژمان جمشیدی را در سریال پژمان بازی می کرد، در یک حرکت عجیب خودش از همسرش ایلا تهرانی خواستگاری کرده است آقای تهرانی هم به قدری از این موضوع ذوق زده شده که همان لحظه پاسخ مثبت را می دهد.

ویدا جوان و همسرش آیلا تهران بیوگرافی و عکس ویدا جوان (4) ویدا جوان و همسرش آیلا تهران بیوگرافی و عکس ویدا جوان (5)

 

دوبله باعث آشنایی ما شد
ویدا جوان:حکایت آشنایی من و ایلا به چند سال قبل باز می گردد، یکی از دوستانم که از علاقه ام به دوبله با خبر بود مرا به استودیو ضبط صدای «ایلا» برد تا تست دهم. طی همین جلساتی که به آنجا می رفتم و با ایلا صحبت می کردیم به این نتیجه رسیدیم که علایق مشترک مان در رنگ ها، هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار است و حتی پس از ازدواج تفاهم ما دو نفر برای خانواده هایمان هم خیلی جالب بود.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

4 × 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز