خانه » اخبار » عکس فیلم پرت کردن چادر توسط دانش آموزان دختر یزدی + ماجرا

عکس فیلم پرت کردن چادر توسط دانش آموزان دختر یزدی + ماجرا

درخواست آقا مجری و پرت کردن چادر توسط دانش آموزان دختر یزدی

عکس های پرت کردن چادر در جشن فارغ التحصیلی دختران یزدی عکس کلیپ به هوا پرتاب کردن چادر دانش آموزان یزدی به دخواست مجری به هوا انداختن چادر دانش آموزان دختر در یزد

عکس فیلم پرت کردن چادر توسط دانش آموزان دختر یزدی + ماجرا (1)

خبرگزاری میزان: در روز شنبه مورخ شانزدهم خرداد و در سایه بی توجهی مسئولان، مراسم جشن پایان سال یکی از مدارس یزد در سینما دانش آموز این شهر برگزار شد.
در این مراسم، آقای مجری در اقدامی عجیب از دانش آموزان دختر حاضر در سالن می خواهد چادرهای خود را به هوا پرتاب کنند و این در حالی است که طبق فیلم منتشر شده از مراسم، افرادی در ردیف نخست سالن برگزاری مراسم نشسته بودند که به نظر می‌آید مسئولان مدرسه هستند.
در همین رابطه محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس نهم با بیان اینکه چادر به عنوان حجاب برتر مسلمانان، در شهر یزد که به شهر “دارالعباده” است ارزش خاصی دارد اظهار کرد: رعایت شئونات اسلامی آن هم در مدارس که جایگاه تربیتی ممتازی در کشور دارد، طبعا باید مدنظر مسئولان آموزش و پرورش باشد.
عکس فیلم پرت کردن چادر توسط دانش آموزان دختر یزدی + ماجرا (2)
وی با بیان اینکه ایجاد یک فضای ارزشی از اصلی ترین وظایف آموزش و پرورش محسوب می شود گفت: نباید با انجام اقدامات و حرکات نسنجیده این فضا را تخریب کرد.
جوکار افزود: نباید به گونه ای عمل کنیم که اینگونه احساس شود که چادر در فرهنگ ما تاثیر ندارد.
نماینده سابق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه برداشتن چادر به عنوان یک ابزار شادی و خوشحالی قطعا برای جامعه فرهنگی شهر یزد مناسب نیست گفت: طبعا مسئولان آموزش و پرورش یزد در برابر اتفاقی که در یکی از مدارس این شهر رخ داده و به موجب آن از دانش آموزان خواسته شده تا برای خوشحالی شان چادرهای خود را برداشته و به هوا پرتاب کنند، باید پاسخگو باشند.
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

20 − سه =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز