خانه » گالری عکس » عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی

عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی

الهام ناصری همسر عارف لرستانی areflorestani Instagram

عارف لرستانی و خانواده اش زندگینامه عارف لرستانی عکسهای عارف لرستانی اینستاگرام عارف لرستانی فیلمهای عارف لرستانی تصاویر و عکس هایی از عارف لرستانی

عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی (5) عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی (4) عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی (1)

عارف لرستانی aref lorestani (متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰) در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران است. با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر با او همکاری کرد. در سال ۱۳۹۱ روزی که قرار بود عده ای از هنرمندان به سفر ژاپن بروند، عارف لرستانی که با الهام ناصری، یکی از کارکنان سفارت ژاپن آشنایی داشت، داوطلب شد که اطلاعات لازم را برای آنان بگیرد و چه بسا فکرش را هم نمی کرد که ادامه آن تماس به کجا می کشد، اما آن تماس، به دنبال خود تماس های دیگری را داشت و نتیجه آن شد که عارف لرستانی از الهام ناصری خواست تا با پدر و مادرش حرف بزند، وقتی برای خواستگاری بگیرد و الان، آن دو زیر یک سقف زندگی می کنند و خوشبختانه زندگی مشترک سعادتمندانه ای دارند.

عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی (3) عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری + بیوگرافی عارف لرستانی (2)

تلویزیون

    در حاشیه (۱۳۹۳)
کوچه مروارید (۱۳۹۳)
شوخی کردم (۱۳۹۲)
ویلای من (۱۳۹۱)
قهوه تلخ (۱۳۸۹)
مرد دوهزارچهره (۱۳۸۸)
خسته‌دلان
۹۰ شب
ییخشید شما
جنگ ۷۷ (۱۳۷۶)

سینما

    شام عروسی (۱۳۸۴)
انتخاب (۱۳۸۳)
معادله (۱۳۸۲)
مانی و ندا (۱۳۷۹)

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

ده + 11 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز