خانه » گالری عکس » زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی

زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی

 زهرا رکوعی و همسرش / عکس زهرا رکوعی zahra rokoee Instagram

علیرضا نعمتی همسر زهرا رکوعی و شوهرش علیرضا نعمتی مجری تلویزیون زهرا رکوعی مجری خبر زهرا رکوعی و فرزندش زندگینامه زهرا رکوعی و خاننواده اش زهرا رکوعی اینستاگرام زهرا رکوعی

زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (4) زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (5) زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (2)

زهرا رکوعی 

زهرا رکوعی* متولد دوم فروردین 1362 و دارای لیسانس علوم اجتماعی و لیسانس حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت

در سال ۷۸ زمانی که ۱۷ سال داشتم، اطلاعیه‌ای را در روزنامه دیدم مبنی بر اینکه باشگاه خبرنگاران جوان تاسیس شده است و از افراد علاقه‌مند ثبت‌نام می‌کند. از آنجا که از کودکی واقعا کار خبرنگاری را دوست داشتم، ضمن اینکه توانایی انجام این کار را هم در خود احساس می‌کردم، در باشگاه ثبت‌نام کردم و دوره‌های مختلف خبری را گذراندم. تا سال ۱۳۸۰ به عنوان خبرنگار سیاسی، اجتماعی، نظامی در باشگاه خبرنگاران جوان فعال بودم، ضمن اینکه در طول این چند سال موفق به کسب چندین مقام در باشگاه خبرنگاران جوان شدم و به عنوان خبرنگار برتر سال ۷۹ و ۸۰، نفر اول جشنواره دفاع مقدس و دومین جشنواره خبر و برنامه‌های سیاسی و رادیو در سال‌های ۸۱ و ۸۲ شناخته شدم و همچنین در سال ۸۰ موفق به دریافت لوح بهترین گزارش انتخاباتی از باشگاه شدم. بعد از آن به رادیو معرفی شدم و به عنوان خبرنگار به مدت ۴-۳ ماه به همراه ۳ نفر دیگر به‌صورت آزمایشی شروع به کار کردیم. از میان ۲ نفر در دوره‌های آزمایشی قبول شدیم و به عنوان گزارشگر تا سال ۸۴ در رادیو مشغول به کار شدم. در سال ۸۴ بخش خبر سیما به من پیشنهاد تست گویندگی داد. با پذیرفته‌شدن در تست گویندگی وارد بخش خبر شبکه ۳ شدم.
آیا در منزل برنامه را برایتان ضبط می‌‌کنند تا… از سال ۸۴ که گویندگی را شروع کردم تا به امروز، هر شبی که اجرا دارم در خانه فیلم‌ها را برایم ضبط می‌کنند، حتی اگر یک شب هم شرایط فراهم نشود از فیلم شاهد سازمان استفاده می‌کنم. اجرایم را می‌بینم تا ایراداتم را پیدا کنم. حتی خیلی وقت‌ها از پدر و مادر و همسرم می‌پرسم که مثلا امشب چطور بودم، امشب خبرها را خوب خواندم و …

زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (6) زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (3) زهرا رکوعی و همسرش علیرضا نعمتی zahra rokoee +بیوگرافی (1)

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پانزده + یازده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز