خانه » گالری عکس » رضا جاودانی و همسرش /reza javdani instagram +بیوگرافی

رضا جاودانی و همسرش /reza javdani instagram +بیوگرافی

عکس همسر رضا جاودانی / اینستاگرام رضا جاودانی و خانواده اش

بیوگرافی رضا جاودانی زندگینامه رضا جاودانی عکسهای رضا جاودانی رضا جاودانی و فرزندش رضا جاودانی و پسرش رضا جاودانی و زنش سن تاریخ تولد رضا جاودانی مجری ورزشی

رضا جاودانی و همسرش  reza javdani instagram + بیوگرافی (1) رضا جاودانی و همسرش  reza javdani instagram + بیوگرافی (2)

رضا جاوداني 
متولد ۲۹ مهر ماه ۱۳۴۸ در مشهد مقدس، تك فرزند خانواده هستم و در خانواده اي كاملاً تلويزيوني رشد كرده ام. پدرم كه دار فاني را وداع گفته اند از تهيه كنندگان و مجري راديو بود و مادرم نيز بازنشسته واحد خبر سازمان هستند.
و همين امر بهانه خوبي بود براي حضور شما در رسانه ملي…
حضورم در تلويزيون كاملاً اتفاقي بود. پيشنهاد كار از سوي يكي از تهيه كنندگان ورزشي دقت سيماي مشهد ارائه شد و بعد از تستي كه دادم قرار شد همكاري ام را با تلويزيون ادامه دهم كه اتفاقاً تستي را هم كه داده بودم پخش كردند. به دليل علاقه اي كه به ورزش داشتم دوست داشتم در اين زمينه فعاليت كنم. سال ۱۳۶۸ وارد سازمان صدا و سيماي مشهد شدم و تا سال ۱۳۷۶ در آنجا بودم.

چطور شد كه از شبكه سه سر در آوريد؟
كارشناسي حقوق را در مشهد گرفتم و بعد از آن براي فوق ليسانس تهران قبول شدم و همزمان با آمدنم به تهران، همكاري ام را با شبكه سوم سيما آغاز كردم.

رضا جاودانی و همسرش  reza javdani instagram + بیوگرافی (3) رضا جاودانی و همسرش  reza javdani instagram + بیوگرافی (4)

اولين كار تصويري شما در شبكه سه؟
هجدهم شهريور ماه سال ۱۳۷۶ با برنامه جنگ ورزش بود.

مجري گري شغل شماست؟
اين حرفه را فقط از روي عشق و علاقه دنبال مي كنم چون واقعاً درآمد خاصي ندارد. البته پيشنهادات زيادي هم براي اجراي برنامه خارج از سازمان دارم، ولي هيچ وقت نپذيرفته ام چون نمي خواهم تجارت كنم يا از اعتماد مردم سوءاستفاده كنم چون كوچكترين اشتباه در قبال اعتماد مردم يعني فنا شدن. براي همين است كه در كنار كنار اجرا وكالت هم مي كنم.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

پانزده + پانزده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز