خانه » گالری عکس » راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش / بیوگرافی و عکس

راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش / بیوگرافی و عکس

بیوگرافی عکس راحله امینیان و علیرضا کنگرلو raheleh aminian Instagram

عکسهای راحله امینیان اینستاگرام سن تاریخ تولد راحله امینیان متولد راحله امینیان همسر علیرضا کنگرلو همسر راحله امینیان مجری و خانواده اش زندگینامه راحله امینیان

راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش  بیوگرافی و عکس (3) راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش  بیوگرافی و عکس (2)

بیوگرافی راحله امینیان :

راحله امينيان متولد 26 شهريور 57 يكي از مجريان برنامه «به خانه برمي‌گرديم» است كه چند سالي است در اين برنامه حضور دارد. تحصيلاتش را در رشته روان‌شناسي (كارشناسي ارشد)‌ به پايان رسانده و اولين حضور رسانه‌اي‌اش در سال 76 و برنامه‌اي در راديو تهران بوده است. امينيان در سال 78 به عنوان مجري برنامه «تصوير زندگي» انتخاب شد، اما به دليل سن كمش در آن برنامه حضور نيافت. پس از آن با اجرا در شبكه 2 در كنار مرحوم فريوركيان برنامه «برپا برپا» را اجرا كرد و از سال 81 مجري برنامه «به خانه برمي‌گرديم» بوده است

راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش  بیوگرافی و عکس (4)

گفتگو با يك‌ زوج هنري ؛ راحله امينيان و عليرضا كنگرلو

 

در اجراي يك برنامه خانوادگي تجربه زندگي شخصي تا چه حد به شما كمك مي‌كند؟

كنگرلو : البته زماني كه راحله اجراي برنامه شهر سلامتي را بر عهده داشت به لحاظ محتواي پزشكي و بهداشتي برنامه، تجربيات خوبي كسب كرد، كه الان در اكثر رشته‌هاي مختلف پزشكي اطلاعاتي دارد و اين كمك بزرگي برايش در اجراست.

منظورم همراهي با كارشناس برنامه در خصوص طرح سوالات مردم است.

امينيان: به هر حال ما نماينده مردم هستيم و وظيفه داريم خواسته‌هاي مردم را در برنامه مطرح كنيم و اندك دانسته‌هاي ما تلفيقي مي‌شود تا مردم را راضي كند، كه آنچه از مسائل و مشكلاتشان مي‌گويند به طور روشن و شفاف با كارشناسان مطرح شود.

آقاي كنگرلو فكر نمي‌كنيد سطح اجرا و گزارشگري راديو ورزش همتراز با راديوهاي ديگر نيست و به نحوي اكثر گوينده‌ها ترجيح مي‌دهند از راديو ورزش به راديوهاي ديگر تغيير مكان بدهند؟

كنگرلو: اصلا اين طور نيست، چه بسا گزارشگران ورزشي راديو ورزش از برخي از گزارشگران تلويزيون تواناترند.

با شغل همسرتان مخالفتي نداريد؟

كنگرلو: از اولش هم مشكل نداشتم، البته اين يك حسن است، همسرم را به عنوان يك گوينده قوي تلويزيون قبول دارم و همين حضورش در تلويزيون به زندگي 2 نفره ما كمك مي‌كند با تجربيات خوبي كه به دست مي‌آورد.

راحله امینیان و همسرش علیرضا کنگرلو و دخترش  بیوگرافی و عکس (1)

شناخته شدن و محبوبيت و معروفيت همسرتان در بين مردم براي شما ايجاد مزاحمت نمي‌كند، با توجه به اين كه شما هم شناخته‌شده‌ايد؟

كنگرلو: من اذيت نمي‌شوم، مگر اينكه خودش ناراحت شود.

امينيان: من از اين كه در كنار مردم باشم لذت مي‌برم.

رفتار برخي از هنرمندان زن نشان مي‌دهد خانم‌ها علاقه بيشتري به معروفيت دارند، نظر شما در اين خصوص چيست؟ آيا فعاليت شما در تلويزيون و نرفتن شما به راديو دليلش همين است؟

امينيان: من واقعا راديو را دوست دارم و هميشه گفته‌ام راديو عشق است براي همه و من آنهايي را كه در راديو هستند هم به لحاظ تجربه و هم به لحاظ كارشناسي آدم‌هايي قدرتمند مي‌دانم.

پس چطور شد گوينده راديو نشديد؟

امينيان: من در راديو تست دادم و قبول شدم اما مصادف شد با اجراي تلويزيون و ترجيح دادم در راديو همان سردبير و نويسنده بمانم و در تلويزيون هم مجري.

فرق اجراي راديو و تلويزيون؟

كنگرلو: تفاوت‌هاي زيادي دارند، اجراي تلويزيون سخت‌تر از راديو است، با توجه به اين كه ما اجراي هر دو رسانه را تجربه كرديم، اگر گوينده موفق راديو باشي اجراي تلويزيون به لحاظ اين كه قابليت خودش را دارد، نبايد به موفقيت تلويزيون هم در اجرا مطمئن باشي.

امينيان: تلويزيون با كمك دكور، تصوير و فضا به شما كمك مي‌كند كه قدرت ارتباط با مخاطب را بيشتر كني، اما شايد برقراري اين هماهنگي لازم از حيطه قدرت برخي خارج باشد.

اجراي 2 نفره هم داشتيد؟

كنگرلو: در دوران نامزدي يك اجراي 2 نفره در شبكه 2 براي ايام دهه فجر داشتيم و البته قرار بود برنامه به خانه برمي‌گرديم را هم 2 نفره اجرا كنيم، كه من فعلا مايل به حضور در تلويزيون نيستم، تا وقتش فرا رسد

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

12 − 8 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز