خانه » گالری عکس » بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی

عکس ژیلا امیرشاهی و شوهرش + اینستاگرام ژیلا امیرشاهی مجری

سن سال تاریخ تولد ژیلا امیرشاهی همسر ژیلا امیرشاهی زندگینامه ژیلا امیرشاهی عکسهای ژیلا امیرشاهی و خانواده اش ژیلا امیرشاهی و فرزندانش خانم ژیلا امیرشاهی مجری

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی (3) بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی (4) بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی (5)

ژیلا امیرشاهی کارش را در تلویزیون از سال ۱۳۶۹ با خواندن گفتار متن در برنامه جهان سیاست شروع کرد. بعد از مدتی با گروه دانش تلویزیون همکاری داشت. امیرشاهی در طول این سال برنامه‌هایی از جمله حافظه برتر، سیمای خانواده و به خانه بر می‌گردیم را اجرا کرده است و این روزها برنامه به‌خانه برمی‌گردیم را از شبکه تهران در حال پخش دارد. او بعد از تفکیک مجریان رادیو و تلویزیون، اجرای تلویزیونی را انتخاب کرد و اکنون سال‌هاست در رادیو فعالیت ندارد هر چند هنوز هم تمایل دارد که در رادیو فعالیت کند

خلاصه مصاحبه روزنامه جام جم با ژیلا امیر شاهی امروز در وبسایت کافه سون.نت:

یکی از معضلات برنامه‌های روزانه تکرار سلام و علیک‌های مجریان است، اما شما در هر برنامه‌ای به‌گونه‌ای متفاوت با مخاطب سلام و احوالپرسی می‌کنید. آیا نویسنده برایتان آنها را می‌نویسد؟

  بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی (1) بیوگرافی ژیلا امیرشاهی و همسرش و دخترانش +عکس ژیلا امیرشاهی (2)

سعی کرده‌ام در این سال‌هایی که برنامه‌های تلویزیونی را اجرا می‌کنم، حرف‌های تکراری نزنم تا صحبت‌هایم به دل مردم بنشیند. همیشه از مطالب مفید کتاب‌ها و مجلات برای خودم یادداشت برمی‌دارم و از سوی دیگر با نویسندگان هم صحبت می‌کنم و دوستان نویسنده‌ برایم متنی را آماده می‌کنند.

این نویسندگان خارج از برنامه هستند؟

بله، علاقه‌مند هستم در هر برنامه متناسب با موضوعی که دارد خط فکری مشخص و منسجم داشته باشم. وقتی من حرف‌هایم تازگی داشته باشد، خودم هم احساس خوبی خواهم داشت. به همین دلیل از نویسندگان مختلف می‌خواهم برایم متن بنویسند.

تا چه میزان در برنامه‌هایتان متکی به متن هستید و چقدر از بداهه استفاده می‌کنید؟

این دو مساله در کنار هم است. من بیش از ۱۵ سال تجربه اجرا دارم و در برنامه زنده حتما بداهه خواهم داشت اما این بداهه نباید بی‌محتوا باشد، بلکه مجری باید سعی کند حرف‌هایش در برنامه هدف درستی را دنبال کند.

شما بعد از قانون تفکیک مجریان رادیو و تلویزیون اجرای برنامه‌های تلویزیونی را انتخاب کردید. آیا تمایل ندارید، دوباره به رادیو برگردید؟

 

حدود هفت، هشت سال است که در رادیو فعالیت ندارم. زمانی که قانون تفکیک مجریان رادیو و تلویزیون اجرا می‌شد، من به رادیو برگشتم اما بنا به تصمیم مدیران به تلویزیون برگشتم و اجرای برنامه به خانه بر می‌گردیم را به عهده گرفتم. خیلی دلم برای رادیو تنگ شده و دوست دارم دوباره در رادیو اجرا داشته باشم. شاید باور نکنید اما دلم برای پشت میکروفن رادیو نشستن، تنگ شده است. امیدوارم شرایط این کار برایم فراهم‌شود تا بتوانم در رادیو هم فعالیت کنم.

ولی برخی مجریان همزمان در رادیو و تلویزیون فعالیت دارند، چرا شما این کار را انجام نمی‌دهید؟

این را باید از مدیران پرسید. من تمایل دارم در هر دو رسانه فعالیت داشته باشم

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

1 × 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز