خانه » گالری عکس » بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش

بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش

زندگینامه کیا داوود اسفندیاری / عکسهای کیا داوود اسفندیاری مجری

تصاویر و عکس هایی از کیا داوود اسفندیاری اینستاگرام کیا داوود اسفندیاری مجری برنامه پایش کجاست

بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش (1) بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش (2)

کیا داود اسفندیاری هستم، ۳۴ ساله. رشته تحصیلی ام در مقطع کارشناسی، خبرنگاری اقتصادی و در مقطع کارشناسی ارشد، مدیریت کارآفرینی است. در زمینه فعالیتم در تلویزیون باید بگویم در سال ۱۳۷۹ تماسی با من گرفته شد و نشستی برگزار شد، مطالب مرا خوانده بودند. با گروه دانشگاه اقتصاد آشنا شدم و بعد به من گفتند می توانی بروی گزارش تهیه کنی. در کنار روزنامه نگاری، شروع به گزارشگری در برنامه راهبرد اقتصاد روز کردم تا سال ۱۳۸۱،۱۳۸۲ و چون درآمدم در تلویزیون خوب نبود ترجیح دادم بیشتر وقتم را در همان روزنامه صرف کنم. سال ۱۳۸۹ دوباره با معرفی آقای تهرانی از تهیه کنندگان باسابقه به گروه، این بار به عنوان مجری معرفی شدم و شروع به کار کردم. از سال ۹۰ که برنامه «با شما» شروع شد تقریباً مجری ثابت شدم. تا آبان ماه ۱۳۹۰ مجری برنامه «با شما»، از آبان ماه ۱۳۹۰ در برنامه «حرف حساب» و برنامه «پایش» که تا به الآن هم در خدمت مردم هستم.

بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش (3) بیوگرافی و عکس های کیا داوود اسفندیاری مجری و خانواده اش (4)

وی در برنامه تلویزیونی «حرف حساب» صبح امروز که به موضوع کنترل و نظارت بر عملکرد تاکسیرانان اختصاص داشت در پاسخ به پیشنهاد پیامکی یک تاکسیران؛ مدعی شد که طی چند سال گذشته بنا بر اقتضای شرایط زمانی چند هفته ای به مسافرکشی روی آورده است.

مجری مشهور و موفق برنامه های «حرف حساب» و «پایش»؛ رسید تا از مسافرکشی اش در طول سال های گذشته خبر دهد.

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. با اسلام و خسته نباشید..من آقای کیا داوود اسفندیاری رو خیلی دوست دارم..لطفا اینو بهش بگید…اولین بار که به کسی میگم دوسش دارم..

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

5 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز